Alien Oyun Serisinde Büyük İndirim : Dünya Uzaylı Günü!

478

Alien Oyun Serisinde Büyük İndirim : Dünya Uzaylı Günü!

Dünya Alien Gününe özel SEGA ve Creative Assembly, Uzay temalı oyun serisinde steam üzerinde büyük bir indirime girdi! Çok beğenilen ve büyük rağbet gören bu serinin Blackout oyunu ise tüm iOS ve android cihaz platformlarında ücretsiz!

Steam üzerinde Alien: Isolance oyununun fiyatı 59TL’den 2.95TL gibi çok yüksek bir indirime girerek daha önce bu serinin atmosferini yaşamamış oyuncular için birebir.

6 Ekim 2014 çıkış tarihinde çıkan First Person Shooter tipi korku oyunu Alien: Isolation %95 indirime girdi. Söz konusu oyununun tüm DLC’leri ve Season Pass’i %75 indirime girerek hayranlarını mutlu etti.

2018 senesinde hepimizin yakından takip ettiği Alien serisinin Covenant filmi piyasaya sürüldüğünde bu serinin marka ortakları her sene 26 Nisan tarihinde Dünya Uzaylı Gününü kutlamaya karar verdi. 26 Nisan tarihinin seçilmesinde ise özel bir anlam yatıyor. 2018 senesinde çıkan bu filmde geçen LV-426 gezegeninin ismindeki “4” ve “26” sayıları Dünya Uzaylı Gününün 26 Nisan’da kullanılmasının sebebi. Bu yıl ki büyük indirimlerin habercisi Dünya Uzaylı Günü!

Eğer hala satın almadıysanız vereceğimiz linkten Isolance: Steam oyununa steam platformu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gelelim Alien: Blackout Oyununa; Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Google Play Store ve Apple Store’da 2.99 TL fiyatında satışa sunulan Alien: Blackout oyunu, mobil oyunseverler için Dünya Uzaylı Gününe özel olarak kısa süreliğine ücretsiz bir şekilde alınabiliyor! Mobil cihazlardaki bu indirim 28 Nisan tarihine kadar sürecek.

Alien: Blackout oyununun korkutucu atmosferinde hayatta kalmaya çalışırken gerilim ve aksiyonla baş başa kalacaksınız. Alien: Blackout incelemelerine ve bu filmin hayranlarının söz konusu oyun hakkındaki yorumlarına bakacak olursak oyun tatmin edici! Kısa süre sürecek bu fırsatları kaçırmamak için az bir zamanınız var.

“Covenant filminden bir replik: Ben hizmet etmek için yaratılmadım, sen de öyle.”

Eğer siz de telefon ya da tabletinizde ücretsiz bir şekilde uzay dünyasının aksiyon dolu gerilimini ücretsiz bir şekilde deneyimlemek isterseniz Google Play Store linkini kullanabilirsiniz. Eğer iOS cihazınızda oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olmak istiyorsanız Apple Store linkini kullanabilirsiniz.

Diğer haberlerimizden haberdar olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Sevgiler.

Donanım Arşivi yazarı, Tıp Fakültesi öğrencisi, video oyunlarına oldukça ilgili..

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin